Team

Onderstaand vindt u per bouw een overzicht van de groepen en de leerkrachten, ondersteunend personeel en specialisten.

Onderbouw (groep 1 en 2)
BouwcoördinatorJolanda de Groot
groep 1/2aDaphne Boshuis
groep 1/2bPaula Siegmund en Robin Heijman
groep 1/2cSuzan de Gier en Kim Jansen
groep 1/2dEsther Bras en Robin Heijman
groep 1/2e

Olga Burggraaf en Abdelmajid el Yahyaoui

groep 1/2f

Sandra Alkema en Abdelmajid el Yahyaoui

Middenbouw (groep 3, 4 en 5)
BouwcoördinatorLinda Verwei
groep 3 ADorine Fennema
groep 3 BAnneloes Bons en Hieke Krijgsman
groep 3 CLucia van der Tol en Linda Verwei
groep 4 AKarin Druppers en Hermileen van Dijk
groep 4 BMaureen van Essen en Hermileen van Dijk
groep 5 AGuus Heemstra en Ilanit Leus
groep 5 BJung Heins en Ilanit Leus
Bovenbouw (groep 6, 7 en 8)
BouwcoördinatorVictor Buiten
groep 6 AAngelique Vinke en Sophie Oudman
groep 6 BThomas Hövels
groep 7 AVictor Buiten en Hieke Krijgsman
groep 7 BEveline van Beek en Hieke Krijgsman
groep 8 ASuzanne Verkaaik en Lieke Daemen
groep 8 BJessika Bol en Lieke Daemen
Vakleerkrachten en ondersteunend personeel
Intern begeleidersIndra Manichand en Loes Brons
Begeleiding arrangementenIndra Manichand en Loes Brons
SchoolopleiderGuus Heemstra
Lees-/taalspecialistenOlga Burggraaf en Jung Heins
DyslexiespecialistOlga Burggraaf
RekencoördinatorIlanit Leus
Plusspecialisten

Suzanne Verkaaik, Dorine Fennema enSandra Alkema

Jonge-kind-specialistenOlga Burggraaf en Sandra Alkema
GedragsspecialistenAnneloes Bons en Jessika Bol
BurgerschapsspecialistJessika Bol
Onderwijsinnovatie & CultuurspecialistKim Jansen
Vakleerkracht handvaardigheidJacqueline Cornelissen
Vakleerkracht gymnastiekMartin Zwolsman
ConciërgeJamal Ayadi
Officemanager (met de Sterren)Emine van Tuil

Daphne Boshuis

Groep 1/2a

lees meer

Paula Siegmund

Groep 1/2b

lees meer

Suzan de Gier

Groep 1/2c

lees meer

Kim Jansen

Groep 1/2c

lees meer

Esther Bras

Groep 1/2d

lees meer

Robin Heijman

Groep 1/2b en groep 1/2d

lees meer

Olga Burggraaf

Groep 1/2e

lees meer

Sandra Alkema

Groep 1/2f

lees meer

Abdelmajid el Yahyaoui

Groep 1/2e en groep 1/2f

lees meer

Dorine Fennema

Groep 3a

lees meer

Anneloes Bons

Groep 3b

lees meer

Linda Verwei

Groep 3c en Bouwcoördinator middenbouw

lees meer

Lucia van der Tol

Groep 3c

lees meer

Karin Druppers

Groep 4a

lees meer

Hermileen van Dijk

Groep 4a en 4b

lees meer

Maureen van Essen

Groep 4b

lees meer

Guus Heemstra

Groep 5a

lees meer

Ilanit Leus

Groep 5a en 5b

lees meer

Jung Heins

Groep 5b

lees meer

Angelique Vinke

Groep 6a

lees meer

Sophie Oudman

Groep 6a

lees meer

Thomas Hövels

Groep 6b

lees meer

Victor Buiten

Groep 7a en Bouwcoördinator bovenbouw

lees meer

Hieke Krijgsman

Groep 3b, 7a en 7b

lees meer

Eveline van Beek

Groep 7b

lees meer

Suzanne Verkaaik

Groep 8a

lees meer

Lieke Daemen

Groep 8a en 8b

lees meer

Jessika Bol

Groep 8b

lees meer

Myra Klein Jäger

Directeur

lees meer

Loes Brons

Intern begeleider

lees meer

Indra Manichand

Intern begeleider

lees meer

Martin Zwolsman

Vakleerkracht gym

lees meer

Jacqueline Cornelissen

Vakleerkracht handvaardigheid

lees meer

Jamal Ayadi

Conciërge

lees meer

Emine van Tuil

Office manager

lees meer